Konopné produkty

KONOPNÁ MAST :: svaly, záda, klouby

Konopná mast je určena především pro ty, kteří mají potřebu často aplikovat mast na problémové místo a masírovat ho. Dobře se roztírá, je vstřebatelná a nemastí. Bylinná směs obsahuje nejen konopný olej a extrakt z kaštanu, ale také celou řadu dalších bylinných látek. Obsažené přírodní látky ulehčí při bolesti kloubů a šlach. Uvolňují svalové napětí a zabraňují tvorbě zánětů a otoků. Použití: několikrát denně nanést na čistou pokožku a mírně vmasírovat nebo vetřít.

300 ml :: akční cena 219 Kč místo původních 299 Kč

. . . . .

BALCANN :: kůže a hojení

Balcann mast z konopíKonopná mast k ošetření poškozené, popraskané, podrážděné, suché či svědící pokožky. Účinné přírodní látky se používají např. na popáleniny, puchýře, opary, říznutí, tetování, opruzeniny, zapařeniny, proleženiny, štípance od hmyzu včetně komárů a klíšťat, jizvy, strie a mnohá další poranění nebo kožní defekty. Obvykle pomáhají i u špatně se hojících ran. Konopná mast je vhodná i po holení nebo na lupénku, ekzémy, vyrážky a podobně. Použité silice odpuzují bodavý hmyz.

15 ml :: cena 69 Kč | 80 ml :: cena 199 Kč

. . . . .

BALCANN DUBOVÁ KŮRA :: kůže a hemeroidy

Balcann Dubová kůra mast z konopíKonopná mast s dubovou kůrou je vhodná k ošetření popraskané, poškozené, podrážděné či svědící pokožky. O obsažených látkách je známo, že účinně odstraňují jak akutní, tak i dlouhodobé potíže a pomáhají i u špatně se hojících ran a působí proti kožním potížím, jako jsou ekzémy a kožní alergie.

15 ml :: cena 69 Kč | 80 ml :: cena 199 Kč

. . . . .

CANNOL :: masáže, koupele a vlasy

Konopný olej CannolMasážní, koupelový a kosmetický konopný olej pro celé tělo. Účinné přírodní látky ulevují od bolesti (kloubů, šlach, svalů, zad atd.) a uvolňují blokády a křeče. Zlepšují schopnost kůže udržet v sobě vodu. Osvědčují se také při regeneraci a rehabilitaci po operacích, zlomeninách, výronech, ozařování, sportu, namáhavých výkonech i v kosmetice (prevence stárnutí kůže, vrásky, suchá kůže apod.). Konopný olej velmi prospívá také vlasům, kterým dodává zdravý vzhled, lesk a větší objem. Působí proti jejich lámavosti a vypadávání.

30 ml :: cena 99 Kč | 100 ml :: cena 199 Kč

. . . . .

CREMCANN OMEGA 3-6 :: pleť a vrásky

Konopný krém CremcannKonopný krém Cremcann dlouhodobě zvláčňuje, hydratuje a regeneruje i velmi suchou, popraskanou, ztvrdlou či odlupující se pokožku. Zlepšuje normální funkce kůže a má výrazný omlazující účinek. Konopný krém pomáhá proti vráskám, ekzémům, lupence, akné, svědění či pálení kůže, např. po slunění nebo po kosmetických výkonech. Obvykle je vhodný i pro velmi citlivou pleť.

50 ml :: cena 189 Kč

. . . . .

DOLORCANN :: klouby, šlachy, svaly a záda

Vysoce účinná konopná mast na klouby, šlachy, svaly a záda. Vhodná i pro poúrazovou, rehabilitační a pooperační péči. Účinné látky obvykle výrazně a velmi rychle ulevují od bolesti, uvolňují svalové napětí, zabraňují tvorbě zánětů a otoků, prohřívají a hojí postiženou oblast. Konopná mast Dolorcann pomáhá také při menstruačních potížích, bolestech hlavy apod.

15 ml :: cena 69 Kč | 80 ml :: cena 199 Kč

. . . . .

ARTHROCANN :: klouby, šlachy, svaly a záda

Konopný gel Arthrocann je obdobou Dolorcannu, je stabilizován koloidním stříbrem, které má navíc protizánětlivé účinky. Arthrocann se díky své konzistenci dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný. Originální receptura obsahuje konopný olej a extrakt a celou řadu přírodních látek a silic. V konopném gelu obsažené přírodní látky ulevují při bolesti kloubů, šlach uvolňují svalové napětí, zabraňují tvorbě zánětů a otoků. O některých je známo, že účinně odstraňují jak akutní, tak i dlouhodobé potíže.

75 ml :: cena 199 Kč

. . . . .

LIPSTICANN :: rty a koutky

Konopná pomáda na rty se včelím voskem a bambuckým máslem. Dlouhodobě zvláčňuje a zpevňuje i velmi vysušené nebo popraskané rty. Dodává jim zdravý vzhled a chrání před slunečním zářením a nepříznivými vlivy prostředí. Pomáhá s opary a prasklými koutky a brání jejich vzniku. Lipsticann je obdobou pomád na rty, vylepšený o hojivé účinky konopí.

15 ml :: cena 69 Kč

. . . . .

ORCANN :: zuby, dásně a opary

Konopná ústní voda Orcann je velmi účinná a prodává se koncentrovaná. Obsažené přírodní účinné látky pomáhají proti bolesti zubů, parodontóze, zánětům a krvácení dásní, aftům a oparům. Zamezují tvorbě zubního plaku. Zkvalitňují péči o hygienu ústní dutiny a mají výrazný preventivní účinek. Odstraňují nepříjemný zápach a zanechávají příjemný pocit v ústech.

10 ml :: cena 99 Kč | 30 ml :: cena 199 Kč